En Fazla Faizi Veren Banka Hangisi?

En Fazla Faizi Veren Banka Hangisi?

En Fazla Faizi Veren Banka Hangisi?

En Fazla Faizi Veren Banka Hangisi? Bugün insanlar tarafından düzenli olarak kullanılan bir finansman aracı olan faiz, kamu dışı bankalara ve ulusal bankalara göre değişir ve her finans kurumu, günlük, aydan aya ve yıllık faiz ücretlerine göre farklı faiz ücretlerine hizmet eder. Fark, ortak tasarruflara göre değişse bile, insanlar paralarını bankalara yetkin bir şekilde emanet ederler. Böylece yatırımlarını ve sermayelerini korurlar. Faiz, döviz, altın gibi bir finansman aracı, müşterilere daha güvenli ve daha az istikrarsız belirli miktarda nakit sağlayarak insanlara garantili bir gelir fırsatı verir.

ODEABANK

ODEABANK ortalama nakit ile hesaplandığında, yani 10.000 TL, yıllık %18’lik bir faiz oranı verir, bu nedenle 10.000 TL mevduat yapan kişi aya göre 151 TL kazanır.

Alternatif Bankası

Alternatif Bank, müşterilerine yıllık %17,75’lik bir faiz sunmaktadır. 10.000 TL’lik önemli bir finans kurumuna yerleştirildikten sonra 149 TL’lik bir faiz kazanılır. Bu ücret doğrudur, ancak ODEABANK daha iyi bir faiz ücreti sunar.

Fibabanka

Fibabanka, millerin daha güvenilir olması ve önceki lakin alternatiflerden daha büyük şubelere sahiptir. Bununla birlikte müşterilerine yıllık %18’lik bir faiz ücreti vermesi nedeniyle arzu edilebilmektedir. Bu nedenle aya göre 10.000 TL’lik bir fon için 151 TL’lik bir gelir. Bu, ODEBANK’A eşit bir mevduat ücreti göstermektedir.

ING

ING Bank, müşterilerine %18’lik bir faiz ücreti sunmaktadır. Genellikle kamu dışı finansman için uygundur. Üstelik erkek veya kadın işletmeler ve KOBİ’ler için uygun değildir. ODEABANK ve Fibabanka gibi ING Bankta müşterilerine aylık 151 TL faiz kazancı sağlamaktadır.

Akbank

Daha büyük şubeleri olan Akbank ve tüm farklı alternatiflerden daha büyük hücresel programlar tasarlar. Müşterilerine yıllık %16’lık bir faiz verir. Bu ücret farklı alternatiflere göre azalsa bile aya göre 10.000 TL sermaye için aylık 134 TL kazanç sağlıyor.

Halkbank

Halkbank şubeleri, müşterilere Akbank ile aynı geri ödeme ücretini sağlayın ve bu ücret yıllık %16’dır. Bu oranda hareket eden 134 TL’lik bir aylık kazanç, aylık 10.000 TL sermaye için geri dönüşte elde edilir.