Kredi Hizmetleri.Com’a Hoş geldiniz !

Kredi Hizmetleri.Com’a Hoş geldiniz!

Kredi Hizmetleri.Com’a Hoş geldiniz ! Son günlerde kredi hizmetleri hakkında en çok aranan kelimeler ile ilgili sizleri bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı yayına aldık.

Ek iş olanağı, borsa, döviz, altın, kredi işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatmak için buradayız. Ayrıca kripto işlemleri, yurtdışı çalışma imkanlarına kadar her şeyi bulabilmektesiniz. Siz değerli okurlarımıza aktarmak için bu yazıyı kredihizmetleri.com katkılarıyla hazırladığımızı belirtmek isteriz.

Türkiye’nin en yeni ve donanımlı ekonomi, finans haber sitesi olan Kredi Hizmetleri adresini takip ederek son güncellemelerden herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

TÜRKİYE’DE EN ÇOK GENÇLER KRİPTO PARAYI SEÇİYOR

Türkiye’de Ocak ayının verilerine göre 2 milyon 2 bin 873 kişinin borsada;  pay senedi bakiyeli yatırımcı olduğu bilinmektedir. Bununla Birlikte Mart ayının verilerine göre ise 2.8 milyon kullanıcının kripto para yatırımcısı olduğu bildirilmiştir.

Pandemi nedeniyle evde karantina altında kalan vatandaşlar tarafından;  genellikle borsa ve kripto para olayına yöneldiği belirtilmektedir. Ama Kripto para alım satım işlemi ise en çok 18 ile 25 yaş arasındaki gençler tarafından yapılmaktadır.

VERİLERE GÖRE %80 YURT DIŞINDA İŞ ARIYOR

Son günlerde yaşanan dövizler üzerindeki dalgalanmalar ve Covid-19 ülke piyasasını etkilemiştirnedeniyle birçok Türk vatandaşının ise ek iş ve yurt dışında çalışma imkanlarının araştırıldığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Dünya devi arama motoru Google’nın ; trendler sayfasında yer alan bilgilere göre, Türkiye’de yaşayan yüzde seksenlik kısım yurt dışında iş arıyor. Bu %80’lik kısmın ise çoğunluğunu 28 – 45 yaş arası oluşturuyor. Geri kalan %20’lik kısım ise emekli kesim olarak ek iş aradığı görülüyor.