Ziraat Bankası Müşteri Numarasını Öğrenme

Ziraat Bankası Müşteri Numarasını Öğrenme

Ziraat Bankası Müşteri Numarasını Öğrenme

Ziraat Bankası Müşteri Numarasını Öğrenme için yazımızı derledik. Türkiye’de faaliyet gösteren en çok kullanılan bankalardan biridir. 20 Kasım 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminden bu yana aktif haldedir. Ziraat Bankası’nın genel merkezinin bulunduğu il Ankara’dır. Türkiye çapında en büyük ve en çok tercih edilen banka Ziraat Bankası’dır.

Ziraat Bankası Müşterisi Olma

Ziraat Bankası müşterisi olabilmeniz için 2 yol vardır. Bu 2 yol şöyledir;

 • İnternet üzerinden Ziraat Katılım web sitesinden giriş yapmak.
 • Ziraat Bankası’nın şubesine gitmek.

İnternet üzerinden web sitesine giriş yaparak TC Kimlik No ve cep telefon numaranızı yazmak yeterli oluyor.Bu amaçla  Bu adımları doğru bir şekilde yaptığınızda siz de artık Ziraat Bankası müşterisi olabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası’nın şubesine giderek oradaki memurların Lakin sayesinde işlemlerinizi uygun bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi

Müşteri iletişim merkezi ile telefon bağlantılarınızı 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri iletişim merkezinden yapabileceğiniz bağlantılar şöyledir;

 • Hesap İşlemleri
 • Para Transferleri
 • Yatırım İşlemleri
 • Kart İşlemleri
 • OGS/HGS İşlemleri
 • Şifre İşlemleri
 • Ödemeler
 • İnternet Bankacılığı Destek Hizmetleri
 • Başvuru ve Başvuru Sonucu Takip
 • Bilgi Alma

Bu konular hakkında finansal işlemleri yapabilmeniz için Telefon Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor.

Telefon Bankacılığı Müşterisi Olma

Telefon bankacılığı şubeden veya İnternet Şubesi üzerinden giriş yapıldıktan sonra menüdeki ”Başvurular – Telefon Bankacılığı Başvuru” adımı sayesinde müşteri olabiliyorsunuz. Müşteri olduktan sonra yapmak istediğiniz bütün işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün hale geliyor.

Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası’ndan işlem yapabilmek için şubeye gitmekten ziyade Müşteri Hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri Hizmetleri’nin numarasını web sitesinden öğrenebiliyorsunuz. 444 00 00 – 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri iletişim numarasıdır. Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak bankacılığınıza ait birçok işlemleri dijital sistem üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Banka Müşteri Numarası Nedir?

Müşteri Numarası her bankanın müşterilerine verdikleri özel, kişisel bir numaradır. Bununla birlikte müşteriler bankalarından online ve diğer bir çok işlem yapmak istediklerinde de bankalar müşterilerinden, müşteri numarası istemektedirler. Bu numara sayesinde müşteri hizmetleri müşterileri tarafından istenilen talepleri yerine getirebiliyorlar.

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

Müşteri Numarası, kredi kartları veya banka kartları üzerinde yazmaktadır. Bu şekilde müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz. Fakat bu bilgiler bazen kartların üzerinde yazmamaktadır. Bu durumda müşteri numaranızı iki farklı şekilde öğrenebilirsiniz. İlk olarak Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Diğer bir yol ise Ziraat Bankası’nın şubelerine müracaat ederek müşteri numaramızı öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası şubesine başvurarak dakikalar içerisinde müşteri numaranız size sunulacaktır.